OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tofik i Tuptuś

6 marca 2018

Tofik (bury) i Tuptuś (biało-bury) to dwaj braciszkowie, którzy szukają wspólnego domku. Kociaki do tej pory szły przez życie razem, razem znosiły trudy i razem doświadczały radosnych chwil. Są nierozłączne, kochają się nawzajem i nie potrafimy sobie wyobrazić jak bardzo cierpiałyby gdyby zostały rozdzielone. Dlatego liczymy na to, że znajdzie się dobra dusza, która zechce podarować domek tym wspaniałym kociakom w parze. W zamian za to Tofik i Tuptuś oferują podwójną dawkę miłości i mruczenia 🙂
Kociaki przebywają w domu tymczasowym w Oświęcimiu.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kocurki
Wiek; ur. 05.2017
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; wkrótce
Sterylizacja/kastracja; tak / tak

Tel w sprawie adopcji: 513 134 287

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Tofik i Tuptuś” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kotów wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.