OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Lukas

6 marca 2018

 

Lukas został zaadoptowany przez wspaniałą rodzinę z Grojca, dziękujemy. 🙂

 

 

Lukas to starszy kocurek, który trafił do schroniska mocno wygłodzony i zaniedbany. Widocznie nie miał łatwego życia.Lukas jest nieprawdopodobnie uroczym miziakiem. Ten kot kocha wszystkich, dosłownie wszystkich. Każdego wita porcją baranków, ociera się pyszczkiem, mizia, mruczy i próbuje wejść na ręce 🙂 Niestety, jest już starszym i zarówno schowanym kotkiem. Ma chore nerki, musi jeść specjalistyczną karmę oraz suplementy diety. Będzie wymagał regularnych badań a w razie pogorszenia stanu nerek, będzie musiał mieć tzw płukanki, czyli po prostu kroplówki. Z pewnością większość ludzi skreśli go z tego powodu, jednak mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pokocha Lukasa i da mu domek na resztę jego życia.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

WIRTUALNA ADOPCJA: Pani Wioleta z Chorzowa oraz Pani Gabriela. Dziękujemy z całego serca!

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 06.2008r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 692877699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Lucas” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.