OTOZ Animals Oświęcim logo

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom przebywającym pod naszą opieką, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w domu tymczasowym – wychodzić z nim na spacery, bawić się, a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom
Na naszej stronie pojawią się obok imienia psa lub kota Twoje dane, tzn. imię, nazwisko, miejscowość – chyba, że sobie życzysz anonimowość wtedy wpiszemy tylko imię i miejscowość;). Możemy także zamieścić Twoje zdjęcie, jak też dowolny, krótki tekst Twojego autorstwa.
Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do swojej strony internetowej.
Wpłacając na nasze konto określoną kwotę zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzęcia na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji.
Pieniądze z wpłaty na wirtualną adopcję przeznaczane są na pokrycie kosztów wyżywienia, opiekę weterynaryjną oraz dodatkowe szczepienia, badania, czasem zabawki itp.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Wystarczy wysłać do nas maila z informacją, że pragniesz zostać wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka podając jego imię , wyrazić zgodę na umieszczenie Twoich danych pod zdjęciem zwierzaka, a także jeśli zechcesz możesz przesłać swoje zdjęcie, które zamieścimy przy Twoim wirtualnym kotku lub piesku. Jeśli chcesz pozostać anonimowy to również prosimy o umieszczenie w mailu takiej informacji. Następnie należy przesłać na konto OTOZ Animals w/w kwotę . W tytule przelewu wpisać „wirtualna adopcja  (+ imię kota lub psa)”. 

PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698

 Zastrzegamy sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzęcia do prawdziwej adopcji.

W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, a my zobowiązujemy się do poinformowania o tym fakcie wirtualnego opiekuna. Nie zwracamy pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji zwierzęcia. W przypadku wpłaty na psa lub kota, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, możemy zaproponować w ramach tej wpłaty innego psa czy kota do adopcji wirtualnej.

Wirtualne adopcje to wielka pomoc dla naszych zwierząt, które potrzebują opieki i wsparcia w tych trudnych dla nich chwilach.

Dziękujemy!