OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

William

6 marca 2018

Adoptowany przez sympatycznego pana z Jawiszowic. Dziękujemy!

Williamek to wspaniały, spokojny kocurek o uroczym spojrzeniu 🙂 Jest łagodny i przyjazny, chętnie się daje pogłaskać i jeszcze chętniej daje się nakarmić 😉 Jest wielkim łakomczuszkiem, być może nadrabia braki, z pewnością nie raz głodował. William przybłąkał się pod dom jednej rodziny z zamiarem wprowadzenia się na stałe, jednak nie udało mu się nikogo oczarować i wylądował w schronisku. Liczymy na to, że ten piękny rudzielec szybko kogoś urzeknie i szybko znajdzie domek, ponieważ pobyt w schronisku mu nie służy. Kot, który całe swoje życie spędził na wolności, nigdy nie przywyknie do krat. Szukamy dla Williama domku z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 04.2016r.
umaszczenie: rudo-białe
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja William” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, która składa się z dwóch części, pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.