OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Sisi

17 listopada 2017

Sisi to cudowna, niesamowicie spokojna i grzeczna kotka. Kiedy się ją głaszcze, Sisi przewraca się na plecki i wystawia brzuszek do miziania. Uwielbia drapanko pod bródką i za uszkami. Sisi jest niesamowicie przyjazna i ufna wobec człowieka. Została oddana do schroniska ponieważ jej była „opiekunka” miała zbyt wiele kotów i Sisi w zasadzie nie była jej potrzebna. Kotka nauczona była życia na wolności, mogła sobie biegać po podwórku z innymi kocimi towarzyszami. Z dnia na dzień trafiła do klatki 🙁 Sisi popada w depresję. Pilnie szukamy dla niej domku, koniecznie z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 03.2016

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Sisi” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.