OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Dosiek

17 listopada 2017

Dosiek trafił do schroniska wraz ze swoją siostrą Dosią. Dosia miała szczęście i szybko znalazła domek, a Dosiek nadal czeka. Jest odrobinę skrytym kotkiem, ale każdego dnia robi postępy. Względem innych kotów jest bardzo towarzyski, uwielbia bawić się ze swoimi kocimi towarzyszami niedoli. Mamy nadzieję, że ten cudowny kociaczek także znajdzie swój własny domek i będzie musiał spędzać dzieciństwa w schronisku.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 09.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Dosiek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.