OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Pusia

30 grudnia 2017

Adoptowana przez sympatyczną rodzinę z Oświęcimia. Dziękujemy!

Pusia trafiła do schroniska jako kilkudniowe kocię. Przez kilka miesięcy obserwowała jak odwiedzający przychodzą zabrać do domów inne kotki, jak zabierają po kolei całe jej rodzeństwo i jej mamę. Ona jedna została bez domku. Dlaczego? Nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie. Jest śliczną wspaniałą kicią, ciągle wystawia łapeczki za kratki, machając nimi szybciutko jakby chciała kogoś złapać, za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. W obliczu obcego człowieka malutka odrobinę się boi, ale to zupełnie normalne dla tak małego, skrzywdzonego kocięcia. Takie kotki we własnych domach szybko otwierają się na nowych opiekunów. Trzeba po prostu dać im odrobinę czasu.

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

płeć; kotka
wiek; ur. ok. lipiec 2017
rasa; europejska
odrobaczenie /odpchlenie; tak
szczepienie; tak
sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Pusia” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.