OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Śnieżynka

4 stycznia 2018

Adoptowana przez sympatyczna panią z Chorzowa. Dziękujemy!

Śnieżynka to piękna, biała kicia, bardzo łagodna i przyjazna wobec człowieka i innych kotów. Śnieżynka któregoś dnia pojawiła się wśród stada dzikich kotów, dokarmianych przez jedną z naszych karmicielek. W odróżnieniu od reszty stada, była zupełnie oswojoną i bardzo kontaktową kotką. Prawdopodobnie ktoś porzucił ją na działkach, lub też kicia zagubiła się. Śnieżynka nie poradziłaby sobie sama na wolności. To kotka, która najlepiej czuje się w ciepełku, na podusi, z miseczką pełną dobrego jedzonka. Szukamy dla kici dobrego domku.

Zachęcamy do adopcji kotóww parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Płeć; kotka

Wiek;ur. styczeń 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie;wkrótce

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Śnieżynki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), pojemnika z miarką do suchej karmy, mięciutki kocyk, miseczkę na karmę i kubeczek z imieniem pupila.