OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Piksi

13 czerwca 2018

Adoptowana przez sympatycznego pana z Libiąża. Dziękujemy!

Malutka kicia, trafiła do nas zupełnie sama. Znaleziona w trawie, gdzie głośno i rozpaczliwie miauczała, nawołując swoją mamusię, która niestety nie nadeszła. Piksi bardzo przeżyła tak naglą rozłąkę ze swoją mamusią, początkowo bardzo głośno płakała w schronisku. Teraz jest już spokojna, pogodzona z rzeczywistością. Piksi to jeszcze kocie dziecko, potrzebuje dużo uwagi i miłości. Jest samodzielna, potrafi sama jeść oraz korzysta z kuwety. Szukamy dla niej troskliwego opiekuna, który zapewni malutkiej bezpieczeństwo.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka
Wiek; ur 05.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Piksi” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.