OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Petunia

11 czerwca 2018

Petunia to słodka i urocza młoda koteczka. Odrobinę zagubiona w schroniskowej rzeczywistości. Petunia jest łagodna, można ją głaskać i brać na ręce, jednak cały czas obserwuje co dzieje się w głębi kociarni, cały czas jest czujna. Kicia przeżywa w schronisku sporo stresu, spora ilość kotów źle na nią wpływa. Pilnie potrzebuje domku gdzie będzie miała spokój oraz dużo miłości.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka
Wiek; ur 01.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Patuni” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.