OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Frugo

13 czerwca 2018

Frugo, Fiona, Felix i Finezja to czwórka rozkosznych kociaków, które cudem uniknęły tragicznego losu. Właściciel planował „pozbyć się” kociąt, na szczęście udało się udaremnić jego zamiary i dziś kociaki są już bezpieczne. Te piękne, puchate, niczemu winne kuleczki płacą wysoką cenę za ludzką bezduszność. Przyszło im spędzać dzieciństwo w schronisku, w małej klatce. Czy ktoś zechce odmienić ich smutny los?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 04.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Frugo” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.