OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Kres

30 grudnia 2017

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Zatora. Dziękujemy!

Kres to koci staruszek, któremu przyszło spędzać życie w schronisku. Trafił do nas bardzo wyniszczony, z licznymi ranami na skórze, wychudzony, wystraszony. Okazało się też, że dziadeczek ma zapalenie dziąseł, co sprawiało mu ból w jedzeniu. Wszystkie ząbki trzeba było usunąć. Teraz Kresik odzyskał apetyt i z namaszczeniem wcina dziąsełkami miękkie mięsko lub mokra karmę. Nic innego nie da rady sobie pogryźć. Czasem języczek ucieka mu przez bezzębną morkę, co tylko dodaje mu uroku 🙂 Kres nabrał zaufania do człowieka, jest wspaniałym, pragnącym pieszczot kocurkiem.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z udziałem tego miziaka.
Film -> https://www.youtube.com/watch?v=vIDyjUUvelI&t=6s

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Adopcja wirtualna: Pani Ania 🙂 Dziękujemy!

Płeć; kocur
Wiek; ur 2007
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; tak
Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Kres” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.