OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Karat

30 grudnia 2017

Adoptowany przez sympatyczną panią z Kęt. Dziękujemy!

Wspaniały, bardzo kontaktowy kocurek. Kocha ludzi, zawsze prosi o głaski i za wszelką cenę stara się zatrzymać człowieka przy sobie jak najdłużej. Wyciąga łapeczki za kraty, łapie za rękaw prosząc o jeszcze chwilkę uwagi. Jeśli ktoś weźmie Karata na ręce, kotek zaczyna mruczeć i mrużyć słodko oczka, co w języku kotów oznacza „kocham Cię człowieku!”. Tak wspaniały kot nie powinien spędzać życia w schronisku. Bardzo prosimy o domek dla tego pieszczocha.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur ok. 11.2015r.

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Karat ” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.