OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Franuś

26 grudnia 2017

Adoptowany przez sympatyczną panią z Bobrka. Dziękujemy!

Franuś to wspaniały kocurek, oddany do schroniska jak rzecz, ponieważ nie spełnił oczekiwań swoich „opiekunów”. To bardzo grzeczny kocurek, pozwala się głaskać i brać na ręce. Pomimo tego, że człowiek go zawiódł, Franuś jest bardzo ufny. Lubi zabawy ze swoimi kocimi towarzyszami, więc nada się do domu z innymi kotami.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 04.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Franuś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.