OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Figielek

26 grudnia 2017

Figielek to kochany mały urwisek, ma w sobie mnóstwo energii, wszędzie go pełno. Jest bardzo przyjaznym kotem, dosyć nachalnym i wylewnym w swoich kocich uczuciach 🙂 Sam pcha się na kolana, wciska główkę pod rękę domagając się głasków. Prawdziwe cudeńko, zachęcamy do adopcji 🙂

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 08.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Figielek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.