OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Fuksja

26 grudnia 2017

Mówią, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Mówią też, że koty chodzą własnymi ścieżkami…że one nigdy nie będą miały w sercu tyle wierności, ile mają psy. A jednak zdarzają się i takie koty, dzięki którym tak troszkę możemy pokazać, jak bardzo kot potrafi pokochać. Przedstawiamy dzisiaj kotkę Misię – kwintesencja psa w kocie. Przepełniona miłością i wiernością do człowieka. Drepta za nim krok w krok. Przy każdej okazji podstawia mordkę do miziania. Misia zupełnie nie radziła sobie w schroniskowej rzeczywistości… trafiła pod opiekę naszych wolontariuszy. Podarowali Misi troszkę miejsca w swoim domu, a ona za to obdarowała ich ogromnymi pokładami miłości i wierności.
Szukamy człowieka… takiego na całe życie Misi! Takiego, któremu będzie mogła oddać całe swoje serce!
Kotka zdążyła zaznać, czym jest wolność, także szukamy dla niej domu wychodzącego.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć: kotka
Wiek: ok 2 lata
Rasa: europejska
Odrobaczenie/odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja/kastracja: tak

Misia przebywa w domu tymczasowym, kontakt: 660-776-163