OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Chmurka

4 stycznia 2018

Adoptowana przez sympatyczną panią z Sosnowca. Dziękujemy!

Chmurka została znaleziona w chłodny, zimowy dzień, pod garażem prywatnej posesji. Kicia szła na oślep, ponieważ jej oczka były całkowicie posklejane ropą, nosek zatkany, kicia była w fatalnym stanie. Na czas transportu do schroniska, włożyliśmy kicię do kartonowego pudełka. Chmurka, nie chciała już z niego wyjść. Siedziała w nim cichutko, bez ruchu, bez próby ucieczki, jakby wiedziała, że teraz jest już bezpieczna. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby uratować to małe cudeńko. Jedno oczko Chmurki prawdopodobnie nie będzie sprawne, za to cała reszta kota jest jak najbardziej sprawna 😉 Chmurka doszła do siebie, nabrała sił i wigoru, zyskała tytuł największego rozrabiaki w schronisku 🙂 Godzinami moglibyśmy oglądać jej szaleństwa, tak bardzo cieszy nas widok zdrowego i radosnego kociaka. Do pełni wszczęcia brakuje Chmurce jeszcze domku i swojego prywatnego człowieka. Zachęcamy do adopcji tej cudownej koteczki.

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Płeć; kotka

Wiek;ur. wrzesień 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie;wkrótce

Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Chmurki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.