OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Szyszka

4 stycznia 2018

Adoptowana przez sympatyczna panią z Trzebini. Dziękujemy!

Szyszka została znaleziona w lesie, przez panią która tam spacerowała. Kicia miała ogromną ranę u nasady ogonka. Ogonek był zupełnie martwy, wysuszony co oznacza, że kicia bardzo cierpiała od długiego czasu. Gdyby martwica postępowała dalej mogłoby to się zakończyć fatalnie dla Szyszki. Na szczęście została w porę odnaleziona i uratowana. Rana została opracowana przez weterynarza a potem pielęgnowana każdego dnia za pomocą leków, opatrunków a także zabiegów laserowych, które przyspieszają regenerację naskórka. Martwy ogonek został usunięty. Dziś Szyszka czuje się już dobrze, brak ogonka w niczym jej nie przeszkadza. Szyszka czeka w schronisku na człowieka, który zechce podarować jej dom i który nie dopuści do tego, by kiedykolwiek znów stała się bezdomna.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok 01.2017
umaszczenie: szylkretowe
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie:  tak
szczepienie: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Szyszki” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp.