OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Maciuś

4 stycznia 2018

Maciuś, taki piękny, puszysty, mięciutki – aż chciałoby się go przytulić 🙂 Jednak Maciuś niekoniecznie lubi tego typu pieszczoty, przynajmniej nie na początku. Jest to dosyć płochliwy kotek, widocznie nie zaznał w życiu odpowiedniej ilości głasków i teraz nie wie, że człowiek służy do miziania 🙂 Maciuś jest jeszcze młodym kotem, wciąż się uczy życia, z pewnością pod opieką doświadczonego i cierpliwego opiekuna nabrałby zaufania i być może pozwoliłby się troszkę podrapać za uszkiem 🙂

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Wirtualna adopcja: Pani Anna. Dziękujemy 🙂

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 01.2017r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 789-453-847 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Maciuś” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, która składa się z dwóch części, pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.