OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Centuś

13 marca 2018

Centuś adoptowany przez kociolubne małżeństwo z Brzeszcz 😀 Dziękujemy!:-)

Milusiński burasek, typowa przylepa lgnąca do człowieka – to własnie nasz Centuś. Kotek został podrzucony w reklamówce jako kilkudniowy osesek. Wychłodzone, głodne kociątko z trudem uniknęło śmierci. Centuś został odkarmiony butelką, codziennie doglądany i troskliwie zaopiekowany. Wychowany przez człowieka, pełen ufności, potulny, miziasty – koci ideał. Centuś sam wchodzi na kolana, ociera się o nogi, mruczy i prosi o uwagę. Jest również bardzo przyjaźnie nastawiony do innych kotków, bardzo lubi ich towarzystwo i byłoby cudownie, gdyby w nowym domku miał jakiegoś kociego towarzysza.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć: kocur
Wiek: ur 07.2017
Rasa: europejska
Odrobaczenie/odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja/kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Centusia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.