OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Frania

13 marca 2018

Adoptowana przez wspaniałego pana z Oświęcimia. Dziękujemy!

Kotka została znaleziona na ulicy, leżała pod murem jednej firmy. Nie mogła się schronić, nie miała sił iść dalej. Miała otwarte złamanie łapki, biała kość wystawała znad burego futerka. Złamanie nie było świeże, musiało nastąpić co najmniej 3 dni wcześniej. Czy Frania przez 3 dni leżała pod murem, mijana przez setki ludzi, konająca z bólu, rozpaczliwie potrzebująca pomocy? Tego się już pewnie nie dowiemy. Wiemy za to, że jej ból, cierpienie i strach musiały być niewyobrażalne. To przez co przeszła ta kotka to prawdziwy dramat. Mimo to, Frania nie ma żalu do ludzi. Wręcz przeciwnie. Frania kocha ludzi całym swoim zranionym serduszkiem! Jest nieprawdopodobnie przyjazna, łaknie kontaktu, domaga się głasków a swoje zadowolenie okazuje głośnym mruczeniem.
Niestety łapki Frani nie udało się uratować. Pomoc przyszła zbyt późno, w ranę wdało się zakażenie i konieczna była amputacja. Kicia przeszła w swoim młodym wieku tak strasznie wiele złego. Teraz należy jej się wszystko co najlepsze. Szukamy dla Frani dobrego domku, w którym będzie kochana i przede wszystkim bezpieczna. Wiemy, że gdzieś tam jest Człowiek o wielkim sercu, który pokocha Franię taką jaka jest. Czekamy na Ciebie, Człowieku!

Filmik z Franią

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Wirtulna adopcja: Pani Wioleta z Chorzowa. Dziękujemy!

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 03.2017r.
umaszczenie: bure
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Frani” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, która składa się z dwóch części, pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.