OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Karmel

14 marca 2018

Adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Chorzowa 🙂 Dziękujemy!

Karmelek to wspaniały, przyjazny kocurek. Niestety spotkało go wielkie nieszczęście i niesprawiedliwość. Karmelek został oddany przez swoją właścicielkę. Wychowany od kocięcia, codziennie tulony, głaskany, rozpieszczany przez swoją ukochaną opiekunkę, nagle stał się zupełnie zbędny. Nie pasował do nowego życia swojej pani, tak więc finalnie musiał trafić do schroniska. Mamy nadzieję, że ten wspaniały miziak znajdzie w końcu swój prawdziwy domek, taki na zawsze, na dobre i na złe. Czy znajdzie się ktoś kto poskłada jego złamane serduszko?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. 05.2017
rasa: europejska
odrobaczenie /odpchlenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja/kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Karmel” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.