OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Bajka

10 kwietnia 2019

Adoptowana przez wspaniałą rodzinę z Oświęcimia.  Dziękujemy!

Bajka to młoda, energiczna koteczka. Prawdziwy żywioł, zawsze w ruchu, wszędzie jej pełno. Kotka jest w pełni oswojona, lubi głaskanie, pozwala brać się na ręce. Jest jednak na tyle ciekawska, że ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu, wszystko ją interesuje, wszędzie musi wcisnąć swój nosek  i wszystko osobiście posprawdzać 🙂 Bajka z pewnością wniesie sporo energii i radości do swojego nowego domku 🙂 Kotka źle znosi zamknięcie, najlepszym wyjściem byłby dla niej dom z możliwością wychodzenia na dwór, z dala od ruchliwej ulicy.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2018r.
umaszczenie: biało czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Bajki” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ