OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Kasztan

21 października 2017

Kasztanek nie doczekał adopcji. Odszedł nagle, niespodziewanie, pozostawiając po sobie pustkę i poczucie niesprawiedliwości 🙁
Żegnaj maluszku.

Kasztan, Kleks, Kropka i Kreska to kolejne kocięta dla których zabrakło miejsca w domach i sercach ludzi. Niepotrzebne, niechciane, odniesione do schroniska. Maluchy nie wiedzą, że stały się zbędne. Czekają z nadzieją, że ktoś po nie przyjdzie, ktoś przytuli, zaopiekuje się nimi. Nieświadome okrutnego losu jaki je spotkał, maluszki radośnie brykają w swojej małej klatce. Czy przyjdzie im spędzić życie za kratami?

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 08.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Kasztan” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.