OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Legia

27 stycznia 2018

Legia odeszła za TM, zaatakował ją bezlitosny i nieuleczalny wirus,który nie daje żadnych szans 🙁 Śpij kocie 🙁

Kiedy Legia trafiła do schroniska, była bardzo mocno wystraszona wszytkim co ją otaczało. Całe dnie spędzała w swoim pudełeczku, nie wystawiając z niego nawet noska. Bała się dotyku, kuliła się na widok wyciągniętej ręki. Po kilku tygodniach pobytu w schronisku, Legia nabrała już sporo zaufania do człowieka, pozwala się głaskać, czasem ociera się o rękę, mizia, mruży słodko oczka, co jest oznaką zaufania. Wobec obcych wciąż bywa ostrożna, jednak jesteśmy pewni, że w swoim własnym domku, przy kochającym i cierpliwym opiekunie, Legia nabierze więcej pewności siebie i będzie oddaną kocią przyjaciółką.

Zachęcamy do adopcji kociaków w parach,lepiej się wychowują i czują,mają towarzystwo własnego gatunku,kompana do zabawy a my nie musimy mieć wyrzutów sumienia zostawiając pupila samego w domu.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

Płeć; kotka

Wiek;ur. lipiec 2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie; tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Legia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.