OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Basia

22 września 2017

Niestety kotka była za słaba aby zwalczyć silną infekcję, która zaatakowała jej drobne ciałko.
Biegaj szczęśliwa za TM, Basieńko ;(

Basia, Bunia, Bąbelek, Bubuś i Benio – liczna rodzinka kocich słodziaków. Kocięta trafiły do nas wygłodzone i brudne, z pewnością do tej pory musiały walczyć o przetrwanie każdego dnia. Teraz są bezpieczne, mają jedzonko i ciepełko, jednak do pełni szczęścia brakuje im własnych domków i ludzi do kochania.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kotka

Wiek; ur 07.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Basia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.