OTOZ Animals Oświęcim logo
Za tęczowym mostem

Artemis

10 września 2017

Artemis odszedł nagle i niespodziewanie pozostawiając po sobie ogromną pustkę i żal.
Wciąż nie możemy uwierzyć, że już nie ma naszego kochanego Artemisia ;( Był wspaniałym kotem.
Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem!

Kiedy Artemis trafił do schroniska, był odrobinę nieufny wobec ludzi i czasami stroił foszki 😉 Jednak, gdy tylko zorientował się, że człowiek zapewnia mu pełną miseczkę, mięciutkie posłanko w ciepełku, do tego głaszcze go i mizia – Artemis pokochał ludzi 🙂 Stał się naszym nadwornym schroniskowym miziakiem, zamieszkał w biurze i to on wita na wejściu każdego odwiedzającego, każdemu dosłownie pcha się na kolana i robi „baranki” 🙂 Uwielbia być brany na ręce, owija wtedy swoje łapki wokół szyi człowieka i ociera się pyszczkiem o twarz, mrucząc przy tym rozkosznie. Artemis jest bardzo grzecznym i posłusznym kotkiem, reaguje na swoje imię i przybiega na zawołanie.
Artemis mocno broni swojego terytorium, zarówno przed innymi kotami jak i psami, dlatego szukamy dla niego domu, gdzie będzie jedynym zwierzakiem. Artemis jest kotem wychodzącym.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 09.2010r.
umaszczenie: biało – czarny
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Artemis” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, w postaci suchej karmy Royal Canin ( 400 gram), saszetkę mokrej karmy Royal Canin, pojemnika z miarką do suchej karny, pluszową myszkę do zabawy, nalepkę na samochód „kot w aucie”, książeczkę edukacyjną itp