OTOZ Animals Oświęcim logo
Koty do adopcji

Kres

30 grudnia 2017

Kres to koci staruszek, któremu przyszło spędzać życie w schronisku. Trafił do nas bardzo wyniszczony, z licznymi ranami na skórze, wychudzony, wystraszony. Okazało się też, że dziadeczek ma zapalenie dziąseł, co sprawiało mu ból w jedzeniu. Wszystkie ząbki trzeba było usunąć. Teraz Kresik odzyskał apetyt i z namaszczeniem wcina dziąsełkami miękkie mięsko lub mokra karmę. Nic innego nie da rady sobie pogryźć. Czasem języczek ucieka mu przez bezzębną morkę, co tylko dodaje mu uroku 🙂 Kres nabrał zaufania do człowieka, jest wspaniałym, pragnącym pieszczot kocurkiem.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z udziałem tego miziaka.
Film -> https://www.youtube.com/watch?v=vIDyjUUvelI&t=6s

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 2007

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; tak

Sterylizacja/kastracja;tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Kres” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.