OTOZ Animals Oświęcim logo
Kocięta

Mikołajek

30 grudnia 2017

Mikołajek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Został uderzony w żuchwę przez co maluszek nie mógł jeść. Wypadek był prawdopodobnie konsekwencją kociego kataru gdyż Mikołajek był tak mocno zakatarzony, że wydzielina zatkała mu nosek i skleiła oczka. Biedaczek miał też kłopoty z oddychaniem. Po kilku tygodniach troskliwej opieki, Mikołajek doszedł do zdrowia, apetyt mu wrócił, je samodzielnie. Dopisuje mu dobry humor, lubi się bawić, świetnie sobie radzi jak na wszystkie nieszczęścia, które go spotkały.Oczko Mikołajka pozostanie już na zawsze zdeformowane, nie da się go zoperować. Mikołajek widzi tylko na jedno oczko, jego wygląd sporo odbiega od ideału, jednak wierzymy, że ten słodziak znajdzie swojego człowieka, który pokocha kociaczka takiego jakim jest.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocurek

Wiek; ur 09.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; wkrótce

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Mikołajek” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.