OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tofik

4 stycznia 2019

Tofik został zaadoptowany przez przemiłą rodzinę z Tychów, dziękujemy. 🙂

 

Jego serce pękło na tysiąc kawałków. Nagle kolorowy świat stał się całkiem szary. Ciepła kanapa zamieniła się na zimny boks, a ukochany człowiek na obcych ludzi. Ten zaledwie 10-kg psiak zupełnie nie rozumie tej sytuacji. Trafił do schroniska z dnia na dzień z powodu wyjazdu właścicieli za granicę. Możemy sobie tylko wyobrazić, co teraz czuje ten psiak… Dlatego pilnie poszukujemy nowego domu, takiego na całe życie. Tofik to wesoły, mały psiak, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Z niektórymi psami dobrze się dogaduje. Jest czyściutki i ładnie chodzi na smyczy.

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Tofika ❤️

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2016
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 7 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Tofik” i oddzwonimy w wolnej chwili.