OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Azor

4 stycznia 2019

Młodziutki, pełen energii, bardzo przyjacielski psiak. Nie ma w sobie cienia agresji w stosunku do ludzi. Jak na mieszankę z hasiorem przystało, Azor uwielbia długie spacery, podczas których może się wybiegać. Azor nigdy nie miał łatwego życia…Jego warunki bytowe pozostawiały wiele do życzenia – krótki łańcuch, kiepska buda, a miska jak zawsze pusta. Karmiony nawet saszetkami od herbaty. Nic dziwnego, że Azor odzyskał chęć do życia właśnie w schronisku. Cieszy się na nasz widok i na myśl o każdym spacerku. Ale schronisko to nie dom, Azor pragnie kontaktu z człowiekiem… Wkłada łebek i łapki w kraty, by choć na chwilę poczuć dotyk człowieka. Azorek może zamieszkać nawet w domu z dziećmi.

 

Zachęcamy również do wirtualnej adopcji Azorka ❤️

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec
wiek: ur. ok 2016
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: wkrótce
chipowanie: tak
waga: około 25 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576, 696-321-132

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Azor” i oddzwonimy w wolnej chwili.