OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Tessi

16 sierpnia 2019

9-letnia kotka w typie persa szuka odpowiedzialnego domku. Niestety kicia do tej pory nie miała łatwego życia, dlatego kotka potrzebuje czasu, by przekonać się do nowego opiekuna. Nie daje się pogłaskać póki co i mocno atakuje łapą. Przed adopcją zalecamy wizyty w schronisku, by przekonać Tessi do siebie. W domu również nie może być innych zwierząt oraz małych dzieci. Kotka na pewno przekona się do człowieka, gdy ten podaruje jej miłość, spokój i cierpliwość.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2010r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Tessi” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ