OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Celinka

16 sierpnia 2019

10-letnia koteczka pilnie poszukuje kochającego domu! Jest bardzo spokojna i łagodna. Nie ma w sobie cienia agresji w stosunku do człowieka. Większość dnia leży grzecznie w pudełeczku. Z pewnością nadaje się do osoby starszej lub do rodzin z dziećmi… Kicia odnajdzie się wszędzie, dlatego z całego serca zachęcamy do adopcji.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2010r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 692-877-699

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Celinka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ