OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Sonia

17 marca 2023

Dziś w nieco ruchliwy sposób chcemy przedstawić nam naszą psią seniorkę. Jesteśmy w stanie pokazać jaka energiczna i kochana z niej babuszka ❤️ Sonia trafiła do nas kilka miesięcy temu w stanie krytycznym… Została odebrana swoim „pseudo właścicielom” którzy utrzymywali ją oraz kota w nieleczonej chorobie- suczka wraz z mruczkiem cali pokryci byli strupach, ranach, wyłysieniach. Sonia jak widać zupełnie ”odrosła” to cudowna seniorka w wieku +/- 10 lat. Jest niewielkich rozmiarów, dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami. Jest niezwykle przyjazna, grzeczna, ale również jak widać znajduje czas na zabawę! Czy uda nam się znaleźć dom? Czy tak jak inne spędzi lata za kratami?

W sprawie adopcji można kontaktować się pod numer: 692 877 699 w godz. 8-16

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Sonia”

 

płeć: samica
wiek: ponad 10 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: wkrótce
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 12 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/