OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Dika

17 marca 2023

Dika to malutka, grzeczna sunia w średnim wieku. Cudowne uszy nietoperza dodają jej jedynie uroku! Dika lubi człowieka i nie widzi poza nim świata, jednak przerażona jest cała sytuacja w której się znalazła i potrzebuje czasu aby komuś zaufać. Sunia jest niewielka, na niskich łapkach, cała waży jakieś 6kg. Szukamy dla niej spokojnego domu w którym spokojnie dożyje reszty nie koniecznie krótkiego życia! 

Telefon w sprawie adopcji: 692 877 699 kontakt w godz. 8-16, gdybyśmy nie odebrali prosimy o SMS „adopcja Dika”

 

płeć: samica
wiek: 8 lat
odrobaczenie: tak
kastracja: wkrótce
szczepienia: tak
chipowanie: tak
waga: około 6 kg

Wirtualna adopcja

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się  http://otozanimalsoswiecim.pl/wirtualna-adopcja/