OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Sensej

5 maja 2018

Czasami do schroniska trafia taki kot, który powoduje, że serce łamie się na milion kawałków. Czasami przez charakter tego kota, czasami przez jego wygląd, czasami przez przeszłość…
To jest Sensej. Sensej dostał wyrok – badanie FIV, FeLV dodatnie 🙁 Oznacza to tyle, że Sensej ma w sobie wirusa białaczki i wirusa FIV. Oznacza to dla niego minimalne szanse na znalezienie domu 🙁 Sensej to ocean miłości. On kocha człowieka, kocha psy i kocha cały świat. Można go miziać godzinami… właściwie to nie można, tylko trzeba!!!Bo jeśli jesteście w zasięgu jego wzroku, to on na pewno nie pozwoli Wam odejść 🙂 Jest po prostu wspaniałym, wielkim kotem! Z jeszcze większym sercem, które na pewno chętnie komuś podaruje. Nie prosimy, my błagamy o dom dla tego kocurka. Sensej może trafić albo do domu w którym nie ma innych kotków, ale do domu, gdzie jest już chory na to samo kotek.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 06.2006r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Senseja” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.