OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

April

5 maja 2018

Wspaniała, łaknąca kontaktu z człowiekiem piękna kotka, która niestety marnieje w schronisku. April bardzo chciałaby podejść do człowieka, wskoczyć na kolana, połasić się, pomruczeć. Niestety nie wolno jej wyjść z klatki, czego kicia nie rozumie i za każdym razem jak zastawiamy jej możliwość wyjścia patrzy na nas pełnymi smutku oczami 🙁 Taka cudowna kicia bardzo cierpi kiedy całymi dniami zamknięta jest sama, ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem, potrzebuje codziennej porcji głasków i przytulanek, których niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić jej w schronisku. Prosimy o domek dla tej wspaniałej kotki.
April zaznała już wolności, dlatego szukamy dla niej domku z możliwością wychodzenia na dwór.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2015r
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja April” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.