OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Puszek

17 lutego 2019
Puszek to kontaktowy, wesoły piesek, pełen energii, w boksie dosłownie tańczy na dwóch łapach, żeby tylko zostać zauważonym. Na spacerach jest aktywny, lubi tropić, węszyć, ale zawołany przybiega, skacze, podstawia główkę do głaskania i oczywiście kocha parówki 🙂.Puszek bardzo lubi człowieka, widac, że brakuje mu miłości… bo jak tylko wejdzie się do boksu, to on od razu wskakauje na kolana i się przytula. To bardzo fajny psiak, jednak wciąż przez nikogo niezauważany 🙁 Zapraszamy serdecznie do schroniska i poznania tego ślicznego terierka.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: samiec

wiek: ur. ok 2016
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
kastracja/sterylizacja: tak
chipowanie: tak
waga: około 10 kg

Kontakt: 692-877-699, 880-289-576

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać tel. prosimy o sms ” Adopcja Puszek” i oddzwonimy w wolnej chwili.