OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Puma

17 lutego 2019

Puma trafił do nas z siostrą Mambą, która już znalazła kochający dom. Puma to półroczny kocurek, który miał do tej pory niewielki kontakt z człowiekiem. Trafił do nas bardzo wystarszony. Gdy widzi człowieka to od razu chowa się do pudełka, jakby chciał być być niewioczny. Jednak wystarczy kilka chwil posiedzieć w boksie, a on zaczepia łapkami i chce się bawić. Czy ktoś popaptrzy sercem i da mu szansę? Zapewnie w domu, po kilku tygodniach cierpliwości i miłosci ze strony człowieka stanie się prawdziwym miziakiem.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok.2018r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Puma” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.