OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Polanek

20 marca 2019

Adoptowany przez cudowną rodzinę z Poręby Wielkiej. Dziękujemy 🙂

Polanek trafił do schroniska po wypadku, został potrącony przez samochód. Na szczęście nic poważnego się nie stało, nie doznał żadnych złamań. Jednak łapka Polanka została dotkliwie poraniona, cięcie było na tyle głębokie, że konieczne było szycie rany. Polanek bardzo dzielnie znosił wszystkie zabiegi, jest wyjątkowo grzecznym i przyjaznym kocurkiem. Nie ma w nim cienia agresji, ciągle zabiega o głaski, uwielbia się tulić i cudownie przy tym mruczy. Polanek będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, jeśli tylko ktoś zechce podarować mu dom. Kocurek jest już zdrowy, rana po szyciu pięknie się goi, futerko na nodze wkrótce odrośnie i nie będzie śladu po wypadku 🙂  Szukamy dla Polanka odpowiedzialnego opiekuna, który zechciałby przygarnąć kotka pod swój dach.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2015r.
umaszczenie: biało-czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692-877-699 lub 518-658-154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Polanka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ