OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mieszko

23 marca 2019

Mieszko to młody, niespełna roczny kocurek, który przeszedł już w życiu wiele trudności. Mieszko jest odrobinę wycofanym kotkiem, potrzebuje czasu żeby zaufać komuś nowemu. Nie do końca wie czy wyciągana do niego ręka jest zagrożeniem czy oznaką przyjaźni. Czeka spięty, jednak gdy poczuje na swoim grzbiecie głaskanie zaczyna słodko mruczeć, „gadać” i prężyć się z zadowoleniem. Jednak gdy człowiek w tym głaskaniu przekroczy pewne granice, dostanie po łapach 🙂 Mieszko nie lubi dotykania w brzuszek czy w łapki. Na to pozwoli tylko i wyłącznie komuś, komu bezgranicznie zaufa. Szukamy dla Mieszka odpowiedzialnego, doświadczonego opiekuna. Kotek nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 06.2017r.
umaszczenie: biało-czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699 , 518658154

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Mieszka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

 

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ