OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Miaukotka

7 września 2018

O tej koteczka moglibyśmy napisać poemat. Oczywiście z zachwytu. Miaukotka to wspaniała koteczka. Bardzo przyjacielska i bardzo gadatliwa. Ona doskonale wie, w którym momencie upomnieć się o głaski. Miałczy i wciska łebek w kraty. Bardzo brakuje jej swojego człowieka 🙁 Czeka na dom już kilka miesięcy. Nikt na nią nie patrzy, nikt nie pyta. A w tej zwykłej biało-burek kotce kryje się wielkie serce. Przyjdź do schroniska i pokochaj. Miaukotka odwdzieczy się za okazaną dobroć.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. 2016r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Miaukotka” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.