OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Julia

7 września 2018

Wspaniała, lgnąca na ręce koteczka. Na jej lewym oczku widać wyraźne zmętnienie, co prawdopodobnie jest efektem kociego kataru. Jednak wygląd oczka w niczym jej nie przeszkadza. To bardzo przyjacielska dziewczyna. Mamy nadzieję, że ten „defekt” na oczku nie będzie powodem, że kicia reszte życia spędzi w schronisku. Mamy nadzieję, zę ktoś popatrzy sercem i podaruje dom na całe życie Julii.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. 07.2018r.
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: nie
sterylizacja / kastracja: nie

Tel. w sprawie adopcji: 579-634-187

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Julia” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość. Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.