OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Mario

5 czerwca 2018

Adoptowany przez sympatyczną panią z Brzeszcz. Dziękujemy!

Mario, został podrzucony na prywatną posesję, zawiązany w worek po kartoflach. Wraz z nim było jego rodzeństwa, Mieszko, Mini, oraz maluszek Munio. Kocięta były bardzo brudne, w uszkach i w noskach miały czarną sadzę – prawdopodobnie żyły gdzieś w komórce na węgiel. Początkowo, każdy dźwięk i każdy ruch wprawiały maluszki w osłupienie, zamierały w miejscu ze strachu. Widocznie, nie były dobrze traktowane 🙁 Na szczęście po kilku dniach pobytu w schronisku, zauważyły, że człowiek to również dobro, człowiek tuli, głaszcze, pielęgnuje, przynosi jedzonko. Kotki szybko nabrały do nas zaufania, pchają się na ręce, mruczą i zachęcają do zabawy. Wierzymy, że teraz już dla tych kotków życie będzie piękne, znajdą wspaniałe domki i kochających opiekunów. Czekamy na to z nadzieją.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Mario” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.