OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Alamo

5 czerwca 2018

Alamo znaleziony został w wysokiej trawie. Tak przeraźliwie miauczał, że nie sposób było go nie usłyszeć, jednak większość ludzi, wolała nie słyszeć 🙁 Na szczęście znalazł się Człowiek, który wydobył maluszka z gęstwiny i udzielił mu pomocy. Alamo był strasznie wygłodniały, rzucił się na jedzenie jak gdyby nigdy wcześniej nie jadł! Nie wiadomo jak długo był w trawie i od ilu dni nie miał nic w brzuszku. Alamo jest niesłychanie przyjaznym kotkiem, bardzo mocno przywiązany do człowieka. Nie potrafi żyć w samotności, całymi dniami głośno płacze w schroniskowej klatce i prosi, żeby go zabrać na ręce. Kiedy tylko poczuje dotyk ludzkiej dłoni natychmiast zamienia się w cudowne mruczydełko, łasi się i tuli do człowieka. Ten kociak nie nadaje się do schroniska, zbyt mocno kocha człowieka. Domek potrzebny jak najszybciej!

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur
Wiek; ur 03.2018
Rasa; europejska
Odrobaczenie/odpchlenie; tak
Szczepienie; nie
Sterylizacja/kastracja; nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Alamo” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.