OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Luna

10 kwietnia 2019

Adoptowana przez cudowną rodzinę z Tychów. Dziękujemy!

Luna to młoda koteczka o unikalnej urodzie. Kotka jest troszkę wystraszona, ale z pewnością w domowych warunkach poczułaby się pewniej. Pozwala wziąć się na ręce, pozwala się pogłaskać, jednak gwałtowne ruchy sprawiają, że Luna kuli się i zwija przestraszona w kłębuszek. Być może w przeszłości była źle traktowana przez człowieka a być może tak bardzo przeraża ją miejsce, w którym się znalazła. Pilnie szukamy domku dla tej cudnej koteczki, schronisko to nie miejsce dla tak wrażliwej istotki.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2018r.
umaszczenie: szylkret
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: tak

Tel w sprawie adopcji: 692877699

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Luny” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ