OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Luluś

26 grudnia 2017

Adoptowany przez sympatyczną rodzinę z Łazów. Dziękujemy !

Luluś trafił do schroniska jako kilkudniowy maluch. Został przez nas odkarmiony butelką, jest wychuchany, wydmuchany i dlatego baaaaardzo przywiązany do człowieka. Człowiek kojarzy mu się ze wszystkim co najlepsze, jedzonko, opieka, ciepło, miłość. Luluś traktuje ludzi jak członków swojego stada, jak swoją rodzinę, kocha bez opamiętania, ufa bezgranicznie, jest nieprawdopodobnie przyjazny i oddany. Zostanie Twoim najwierniejszym przyjacielem, jeśli tylko zechcesz przyjąć go do swojego serducha 🙂

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Płeć; kocur

Wiek; ur 09.2017

Rasa;europejska

Odrobaczenie/odpchlenie;tak

Szczepienie; nie

Sterylizacja/kastracja;nie

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Luluś” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.