OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Gwiazdka

26 grudnia 2017

Adoptowana przez sympatyczną panią z Chorzowa. Dziękujemy!

Gwiazdka, piękna, łagodna kotka przyjaźnie nastawiona do ludzi. Została oddana do schroniska, jako nieudany kot, zbyt zwyczajny, nie rasowy. Z salonów trafiła za schroniskowe kraty. Jakie to niesprawiedliwe, że kolejny raz to zwierzę musi ponosić karę za winę człowieka. Gwiazdka jest bardzo spokojna, aczkolwiek mocno zdezorientowana nową sytuacją, w jakiej się znalazła. Zawsze wyszukuje sobie miejsce w najciemniejszym zakątku kociarni, tam zwija się w kłębuszek i leży cichutko przez cały dzień. Być może wspomina swój dawny domek, być może tęskni? Mamy nadzieję, że uda jej się znaleźć miejsce, w którym będzie kochana i z którego nikt nigdy już jej nie wyrzuci.

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!

Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

płeć; kotka
wiek; ur. ok 01.2016
rasa; europejska
odrobaczenie /odpchlenie; tak
szczepienie; tak
sterylizacja /kastracja; tak

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Gwiazdka” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Dzięki współpracy z firmą Royal Canin każdy adoptowany kotek otrzyma wyprawkę, która składa się z dwóch części,pierwszą część nowy opiekun otrzyma w schronisku a drugą po zalogowaniu się na stronie Royal Canin.