OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Łapa

4 listopada 2018

Adoptowany, dziękujemy. 🙂

 Łapa to kocurek który obdaruje każdego odwiedzającego niezwykle wielką dawką miłości, sam podkłada swój brzuszek do miziania, co nie zdarza się zbyt często u kotów. Pieszczoch niestety musiał mieć amputowaną łapkę- miał ja zgniecioną i zharataną do krwi, lecz to nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu. Jedyne czego mu brakuje to ciepły dom i kochający pomimo wszystko właściciele

 

CO DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.
Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kocur
wiek: ur. ok. 2014
umaszczenie: biało-czarne
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: wkrótce
sterylizacja / kastracja: wkrótce

Tel w sprawie adopcji: 784-366-841 lub 694-729-784

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ”adopcja Łapa” i oddzwonimy, gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.