OTOZ Animals Oświęcim logo
Znalazły dom - od września 2011r

Klara

5 listopada 2018

  Kotka znalazła swój nowy domek, dziękujemy. 🙂

 

Klara to piękna bura kocica. Jest łagodna, ale bardzo się boi i ciężko ją wziąć na ręce. Jeśli jednak uda się Klarę wziąć na kolana, to po chwili zaczyna się oswajać z dotykiem człowieka i wyraźnie sprawia jej to przyjemność. Bardzo dobrze nadaje się do adopcji dla drugiego kotka. Mamy nadzieję, że Klara też ma szanse na adopcję..
Oczywiście tylko przez lęk przed człowiekiem stwarza pozory wycofania – to naprawdę kochany kotek. W grupie innych kotów z reguły leży z nimi w grupie. Wierzymy, że nowy dom i odpowiedzialny opiekun, który nie boi się wyzwań w oswajaniu kocicy, szybko sprawi, że Klara odzyska wiarę w ludzi, spokój i szczęście na jakie w pełni zasługuje.

 

O DWA KOTY, TO NIE JEDEN!
Wbrew powszechnym poglądom, koty nie są samotnikami. W przypadku kota przebywającego przez cały czas w domu, towarzysz może dostarczyć dodatkowych bodźców, zachęcić do zabawy, umilić czas podczas nieobecności opiekunów. Jednym słowem – sprawić, że kot, którego już mamy, nie będzie się nudził. Opiekun ma również szansę obserwować sceny wzajemnej pielęgnacji sierści, przytulanie się, a także wspólne gonitwy. To nie tylko poprawia nastrój kotów, ale także sprawia, że łatwiej im zachować sprawność, prawidłową wagę i zdrowie fizyczne.

Wirtualna adopcja
Jeśli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku, a z jakiś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach psa ani kota, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb psa lub kota przez comiesięczne wpłaty. Wirtualny opiekun będzie sprawował opiekę „na odległość”. Może także odwiedzać swojego pupila w Schronisku a także starać się znaleźć mu prawdziwy dom.

Koszt wirtualnej adopcji na miesiąc to 30 zł na kotka i 50 zł na psiaka. Więcej na temat wirtualnej adopcji dowiesz się TUTAJ

płeć: kotka
wiek: ur. ok. 2017
rasa: europejska
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
szczepienia: tak
sterylizacja / kastracja: tak

Tel.kontakt. w sprawie adopcji: 784-366-841

W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja kotki Klary” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Odbiór kota wyłącznie z własnym transporterem.